Будьте обережні!

Статистика надзвичайних подій дуже тривожна. Упродовж тижня (з 1.01 по 8.01) в області зареєстровано 69 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. Ліквідовано 20 пожеж, тричі залучалися на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод, 9 разів рятувальники виїздили на проведення знезараження приміщень, де стався розлив ртуті. Допомога населенню надавалась 30 разів.

Тому співробітники Городищенського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області закликають громадян до пильності та обережності. У святкові дні та під час шкільних канікул особливої уваги потребують діти. Розваги на вулиці, катання на санчатах, лижах і ковзанах, використання піротехнічних засобів потребують особливої уваги. Зробіть усе можливе, щоб радість не затьмарилася травматизмом та іншими неприємними моментами.

Ярослав СТАНЬКО, провідний фахівець Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області, старший лейтенант служби цивільного захистуДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.