Засідання Ради регіонального розвитку Городищенського району

8 січня в залі засідань адмінбудинку Городищенської райдержадміністрації відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку Городищенського району. Відкрив засідання ради перший заступник голови Василь Скринник, який поінформував присутніх:

- про утворення Ради, її склад та положення, яким керується в роботі;
- щодо основних завдань засідання, що сприятимуть розвитку територій району;
- звернув увагу присутніх на необхідність виконання доручення Президента України, за підсумками Сьомого засідання Ради регіонального розвитку та Указу Президента України від 06.12.2018 № 412 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади» – необхідності розроблення Плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки, який є актуалізацією Стратегії розвитку Черкаської області та Городищенського району до 2020 року (далі – Стратегія).

У засіданні ради взяли участь заступник голови районної ради Микола Панчишин, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Пащенко, міський голова Володимир Мирошник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники організацій району, голови ОТГ, представники ЗМІ.

На порядку денному даного засідання розглядали питання :
1. Звіт керівників організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації про реалізацію проектів та ініціатив з 2014-2018 роки.
2. Про затвердження Перспективного плану розвитку Городищенського району на 2019-2021 роки.

Якісний підсумок завжди дає можливість проаналізувати зроблене, побачити динаміку та визначитися з перспективами. Керівники організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації прозвітувалися про реалізацію проектів та ініціатив з 2014-2018 роки.

По даних питаннях виступили головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Ніколюк, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Оксана Калюжко, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Наталія Жовталюк, головний лікар КЗ «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Василь Кравченко,– заступник головного лікаря КНП «Городищенський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Городищенської районної ради Черкасської області Галина Задорожня, завідувач сектору культури Городищенської райдержадміністрації Наталія Салій.

За підсумками було затверджено Перспективний план розвитку Городищенського району на 2019-2021 роки.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.