Презентація-Ярмарок "Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями"

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу, а також місцевої влади та територіальних громад в Черкаській області взяти участь у Презентації-Ярмарку «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями».

За 9 місяців 2018 року підприємства України отримали в лізинг техніки та обладнання на суму понад 17 млрд грн. Пропонуємо і Вам дізнатися про те, як Ви можете оптимізувати та розвинути свій бізнес за рахунок фінансування від лізингових компаній.

Під час заходу у Вас буде можливість прослухати презентації про суть та види лізингу, його переваги для бізнесу, отримати інформацію про особливості лізингових умов для різного обладнання та техніки, а також ознайомитися з пропозиціями від провідних лізингових компаній України.

Дата : 06 лютого 2019 року, початок о 10:00.
Місце проведення: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, Черкаська обласна рада, мала сесійна зала.

Організатор: Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців»

За підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»


Технічний супровід:
Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України

Участь у заході безкоштовна. Учасникам надаються роздаткові навчальні матеріали. Для участі у Презентації-Ярмарку просимо зареєструватися за посиланням:
http://bit.ly/Cherk_06022019

Участь буде підтверджено кожному учаснику особисто.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.