До відома депутатів районної ради

У п’ятницю, 15 лютого 2019 року о 10-й годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться 28 сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Адомського С.А.
2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Городищенського району за 2018 рік.
3. Про затвердження звіту з виконання районного бюджету району за 2018 рік.
4. Про районну програму пільгового перевезення громадян автомобільним транспортом загального користування на 2019-2020 роки.
5. Про програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городищенської районної ради на 2019 рік.
6. Про районну цільову програму підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом, та їх сімей на 2019 рік.
7. Про внесення змін до рішення районної ради від 27.04.2018 №20-3/7 «Про районну програму зайнятості населення на 2018-2020 роки».
8. Про припинення комунального закладу «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради
9. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Городищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Городищенської районної ради на 2019-2020 роки.
10. Про звільнення районного фізкультурно-оздоровчого спортивного клубу «Колос» від перерахування у 2019 році до районного бюджету частини коштів отриманих від передачі в оренду нерухомого майна.
11. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №27-16/7 «Про районний бюджет Городищенського району на 2019 рік».
12. Про призначення директора Валявського центру культури і мистецтв ім. Д.В. Лисенка Городищенської районної ради.
13 Про надання грошової допомоги Чосу В.Г.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.