Вшанували визволителів Млієва

75-у річницю визволення від гітлерівських загарбників відзначили 8 лютого у Млієві. За участю представників організацій, депутатів районної ради, місцевого самоврядування, працівників виконавчого комітету, учнівської молоді та козацького класу відбулася громадська хода та мітинг.

Страшною бідою стала для мліївчан Друга світова війна. Близько 1100 мліївців билися з ворогом на фронтах. Війна забрала життя 554 жителів села, 235 осіб повернулися інвалідами. Трьом мліївцям за героїзм, проявлений у боях з ворогом, присвоєно звання Героя Радянського Союзу: Буркуту І.С., Фесенку В.П., Гараню О.Ф., багатьох мліївчан нагороджено бойовими орденами та медалями. З кожним роком все менше і менше стає тих, хто воював за свободу своєї Батьківщини. На сьогодні в живих залишилося всього 4 ветерани Другої світової: Ферінський В.Й., Гладкий І.Ф., Вакуленко І.Д., Єфіменко П.І.

Із словами привітання, вдячності та глибокої поваги до ветеранів, до присутніх звернувся голова Мліївської ОТГ Василь Микитенко. Земляків привітав голова ветеранської організації Валерій Черниш. Побажав усім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям здоров'я, добробуту, тепла й затишку у родинах, наснаги та оптимізму. Всіх присутніх привітали учні ЗЗСО №2.

Хвилиною мовчання було вшановано полеглих земляків та тих, хто пішов із життя у мирний час. Мліївчани, на знак вдячності та шани, поклали вінки та квіти до Обеліска, братських могил.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.