Оголошення про проведення конкурсу

Відділ освіти Городищенської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Орловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенського району Черкаської області, яка знаходиться за адресою: вул. Цвітківська 1, с. Орловець, Городищенського району Черкаська обл., 19515.

Посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту не нижче ступеня магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний та психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Конкурсний відбір проводитиметься 8 квітня 2019 року о 10.00 год. в приміщенні відділу освіти Городищенської районної державної адміністрації Черкаської області, вул. Миру, 60/2.

Додаткову інформацію з питань проведення конкурсу надають Виговська Оксана В’ячеславівна (тел. 2-01-58) та Жовталюк Наталія Петрівна (тел. 2-00-47).Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.