Нова книга "Зорі над Вільшанкою"

До Дня міста вийшла друком чергова книга невтомного дослідника рідної Городищини Володимира Чоса «Зорі над Вільшанкою». Опубліковані нариси розповідають про яскраві мистецькі заходи, про талановитих людей, яких автор знає багато років, про кращі художні колективи району. Такі як ансамбль «Вільшанка», якій виповнюється 40 років, Старосільська хор-ланка, яка пропагує народну пісню вже понад 75 років, Городищенська «Школа мистецтв», яка відзначила своє 20-ліття… Наша Городищенська земля виростила своїх зірок сцени, зірок художнього слова, зірок спорту, творчих людей в усіх сферах. З ними і познайомить читачів ця книга.


Окремий розділ – краєзнавчі розповіді про С.С. Гулака-Артемовського, Т.Г. Шевченка, родину Симиренків. Великий нарис – розповідь про минуле і сьогодення річки Вільшанка. З Вільшанкою пов’язані приємні спогади і романтичні випадки. На її честь пишуть вірші і присвячують пісні, вона спонукає до творчості, пробуджує найкращі почуття до природи, людей і всього довколишнього світу. Говорячи про Городище, ми шанобливо і поетично називаємо його містом над Вільшанкою. Книга проілюстрована кольоровими фото.

Придбати книгу можна в автора. 097 122 52 90Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.