Давайте довіряти справам, або Не все те золото, що блищить

Пропоную згадати, як гарно говорила Надія Савченко на судових засіданнях в Москві. Як ми всі їй вірили, хвилювалися за її життя. І які ми були потім розчаровані, коли побачили її реальні справи вже дома в Україні. Коли задумались, чому Олегу Сенцову та іншим політв’язням в СІЗО не створюють таких же тепличних умов, як Савченко, чому на суди не допускають журналістів і не дозволяють відео зйомки. Стало очевидним, що це був проект спецслужб Росії, формувався образ такої собі української Жанни Д’арк з претензіями на президентство.
Можна найняти політтехнологів, які напишуть дуже красиву виборчу програму, можна навіть непогано виступити на дебатах, але це все будуть лише слова. Справи і тільки справи можуть бути мірилом довіри до кандидата в Президенти. У Володимира Зеленського реальних справ не спостерігається, знань і досвіду державного управління немає та й взагалі знаємо про нього дуже мало. Під надуманими приводами він відмовлявся від зустрічей з журналістами, тому одні виборці кинулися вірити створеному віртуальному образу в кінофільмі «Слуга народу». Інші, до яких належу і я, мають сумніви – якими я і хочу поділитися.
1. Нічого випадкового не буває, хтось стоїть за цим проектом, фінансує його, активно пропагує на телеканалах олігархів і одночасно «вішають всіх собак» на діючу владу. Хто ці люди чи сили? Чи впевнені ви, що вони дійсно бажають добра нам і процвітання Україні?

2. Проблема зміни еліт дійсно назріла, але Зеленський не озвучує свою команду. І мабуть має для цього інші підстави, ніж ті, що говорить. Мабуть озвучення цих людей зашкодило б його рейтингу і викликало невдоволення виборців. Також відомо, що хто платить, той замовляє і музику. Тому цілком очевидно, що утаємничені спонсори і «допоможуть» з підбором кадрів.

3. Якщо в Президента не буде власних (хоч би базових) знань і досвіду, то ним будуть маніпулювати радники. А поки він навчиться чомусь за 5 років, термін його каденції вийде. І невідомо куди такі радники приведуть державу.

4. Якщо кандидат Зеленський дійсно не вживає наркотики, немає логіки в тому, що він відмовився від здачі аналізів саме на цю пробу. А це вже дуже серйозний недолік.

Найбільшу тривогу в програмі кандидата Зеленського викликають його обіцянки частих референдумів. Тому йому зараз можна обіцяти все, в тому числі розвиток української мови, євроінтеграцію і членство в НАТО, а потім сказати, на численні прохання трудящих він змушений провести референдум про надання російській мові статусу другої державної, відмови від євроінтеграції і приєднання до Росії. Перед цим проведуть потужну рекламу (технології обробки мізків населення зараз дуже досконалі, Москва через своїх агентів теж допоможе), пообіцяють газ по 2 гривні, мир і процвітання. Повірте – багато людей проголосують, решту домалюють в протоколах. Досвід Криму і Донбасу це підтверджує. В результаті ми отримаємо нове московське ярмо.

Через 6 місяців будуть вибори до Верховної Ради. Якщо Зеленський дійсно бажає добра українському народові, найкращим варіантом було б для нього і для всіх нас, попрацювати йому зі своєю партією спочатку в парламенті, реальними справами підтвердити свої щирі наміри, набратися політичного досвіду та знань. Тільки тоді вже на наступних президентських виборах можна було б голосувати за нього. А так, це великий ризик – рівноцінний тому, щоб доручити штурвал літака людині з вулиці.

Від вибору, який зробить український народ 21 квітня буде залежати доля країни, доля наших дітей і внуків, тому потрібно не сім, а сімдесят сім разів подумати, перш ніж зробити вибір. Щоб не говорити потім, що нас в черговий раз обдурили.

Микола Малишко, голова ГО «Городищенський Майдан»Коментаріне переконавПетро, а ти піди завтра до райвійськкомату, візьми до рук АК і стань поруч з нами в стрій,
тут на Сході, я тебе вмить переконаю:)

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.