Чому я голосуватиму за Порошенка

Потрібно сказати про ілюзії і надмірні очікування, що завтра прийде новий президент, впаде манна небесна на всіх, зникне бідність і корупція. Нічого не зміниться. Багатства створюються працею і для цього потрібні ефективно діючі виробництва, яких у нас дуже мало. За роки незалежності тисячі підприємств фізично знищені, і в більшості випадків знищені саме російським бізнесом. Згадаймо Городищенський цукровий заводі і братів Єрмолаєвих з московської фірми «Разгуляй». Робилося це для того, щоб підірвати економіку України, щоб мільйони наших громадян потім їхали на роботу в Росію. До речі, раніше це не викликало такої істерії, як зараз, коли по безвізу наші люди отримали змогу працювати в Європі. Сусідня Польща на реформи потратила 15 років, і це без війни, розрухи, але при величезній допомозі Заходу – понад 180 млрд. дол. інвестицій, які пішли на розвиток економіки. У нас же справжні реформи розпочалися лише декілька років тому, а ми вже хочемо жити як в Європі. І це при тому, що ВВП на душу населення в 10 разів менший, ніж в Європі! Нам же потрібно все і негайно, а так не буває.

Стосовно корупції, то вона була завжди і набагато більша, просто про це не говорили, а зараз штучно роздувається проблема, тому що з Кремля надійшов наказ змінити владу в Україні. І викорінити це явище дуже непросто, тут є вина не тільки чиновників, але є й інші люди, які намагаються обійти закони і отримати зиск для себе. Крім цього, збитки в оборонній галузі не йдуть ні в яке порівняння зі збитками бюджету, банкам, населенню від олігархів, які (вдумайтесь!!) становлять 40 млрд. доларів! Серед них Коломойський – 16.1, Ахметов – 5.2, Тарута – 3 мільярди і т.д. Збитки держави від газового контракту Юлії Тимошенко становлять 32 млрд. доларів! І про це чомусь їх телеканали скромно мовчать. З таким розкраданням потрібно боротися у першу чергу і, звичайно, з корупцією також. І тут одними покараннями справу не вирішити. В Китаї розстрілюють тисячі людей щорічно за корупцію – і все-одно вона є.

Усе йде від свідомості і душі, а там часто пусто. Бога немає, а про совість давно забули, що це таке. Потрібно всім жити чесно, по закону, цьому ж вчити дітей в сім’ї і школі, щоб на телебаченні була соціальна реклама кожні дві години на усіх каналах, де б показували могили померлих дітей, яких не змогли вилікувати батьки через відсутність коштів. І закінчувалася словами: «Ця смерть на твоїй совісті, якщо ти не сплатив чесно податки, чи вкрав з бюджету хоч гривню».

Давайте міркувати тверезо та без емоцій.

1. Допоки буде існувати Росія, ніколи ми жити добре не будемо. Існує єдина надія на санкції Заходу, що неминуче призведуть до розпаду Російської імперії. З усіх міжнародних трибун Порошенко закликає до продовження санкцій – і це правильно.

2. Томосом ударив по найбільш болючому місцю - «духовних скрєпах» росіян, що вони є нащадки Золотої Орди і ніякого відношення до Київської Русі не мають.

3. Безвізовий виїзд в Європу, українській мові збільшені квоти в ЗМІ, відновлена боєздатність армії, законодавчо затверджено курс на інтеграцію в Євросоюз і НАТО.

Цих основних речей в Кремлі Президенту Петру Порошенку ніколи не пробачать і все зроблять щоб в Україні був будь-хто, але інший Президент. Тому й намагаються через соціальні мережі, телеканали потоками на нього лити бруд. І саме через це, вважаю, потрібно голосувати за Петра Порошенка.

Микола Малишко, голова ГО «Городищенський Майдан»Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.