Петро Вольвач проти сумнівного претендента

Видатні представники української інтелігенції звернулися до громадян України із закликом не віддавати свої голоси за шоумена Володимира Зеленського у другому турі виборів президента.

Відповідний лист надрукований у газеті "Слово Просвіти", № 10 за 2019 рік.

Представники інтелігенції вказують, що більшість населення помилково асоціює артиста з вигаданим героєм серіалу "Слуга народу". Вони звертають увагу, що контрольований Ігорем Коломойським телеканал "1+1", "порушуючи журналістські стандарти, перетворився на агентство з піару Зеленського".

Лист підписали літератори В’ячеслав Брюховецький, Володимир Панченко, Юрій Щербак, Вадим Скуратівський, Ірен Роздобудько, Юрій Буряк, Юрій Винничук, Павло Мовчан, Олександр Ірванець, Любов Голота, Микола Тимошик, Микола Жулинський, Володимир Яворівський. А також ще велика група визначних людей, серед яких і великий друг Городищини історик Петро Вольвач.

"Українська громадо! Ми бачимо, як у суспільстві шириться, наче пошесть, захоплення сумнівним претендентом на роль Верховного головнокомандувача ЗСУ", - йдеться у відкритому листі.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.