Надання адміністративних послуг Смілянським управлінням

Надання адміністративних послуг є одним з найважливіших завдань у взаємовідносинах органів Державної фіскальної служби з платниками податків.
За січень-березень 2019 року Центрами обслуговування платників Смілянського управління (далі - ЦОП) було надано 10 742 адміністративні послуги.
У зазначеному періоді видано 4 582 довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.
Видано довідок 4 240 довідок з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків
Видано довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України 113 платникам.
За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок до ЦОП звернулося 530 суб’єктів підприємницької діяльності.
Стати платниками єдиного податку виявили бажання 332 суб`єктів підприємницької діяльності; надано 392 послуг з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку.
Співробітниками ЦОП протягом січня-березня 2019 року надано 2 955 консультацій з питань податкового законодавства, отримано та відпрацьовано 4 366 одиниці вхідної кореспонденції, прийнято та внесено до бази даних 20 985 форми податкової звітності.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.