Городищани теж поїхали на Київ

Сьогодні біля Верховної Ради знову збираються "євробляхери". Вимагають від депутатів продовження терміну пільгового розмитнення придбаних в Європі потриманих автомобілів. Адже після 22 травня на власників нерозмитнених авто чекають дуже серйозні штрафи.

Сьогодні у комітеті податкової та митної політики відбудеться погодження змін до закону з розмитнення. Відповідне голосування заплановане на 16 травня.

Мета сьогоднішньої акції під Парламентом - показати згуртованість автомобілістів. Хоча масовість очікується значно меншою, ніж раніше.

Беруть участь в акції і представники "Автоєвросила - Городище". Зокрема, помічені депутати міськради Роман Козюра та Юрій Беляєв.

Акція має пройти спокійно, хоч в соціальних мережах активісти і обмінюються радикальними закликами. Напередодні організатори разом з керівниками поліції та управління з масових заходів обговорили акцію, безпекові заходи та відповідальних осіб. Усі зацікавленні, щоб депутати почули і сприйняли вимоги громадян та пішли на зустріч у питанні доступного розмитнення та відтермінування штрафів.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.