Відкриття третьої операційної в Городищенському районному територіальному медичному об'єднанні

14 травня у Городищенському районному територіальному медичному об’єднанні відбулося відкриття третього операційного блоку хірургічного відділення. В заході взяли участь голова райдержадміністрації Василь Скринник, заступник голови районної ради Микола Панчишин, депутат обласної ради Олександр Лупашко, міський голова Володимир Мирошник, головний лікар РТМО Василь Кравченко, лікарі, медичний персонал та представники засобів масової інформації.

Звертаючись до присутніх голова райдержадміністрації Василь Скринник наголосив, що спільними зусиллями вдалось виконати важливе завдання – зробити так, щоб хірургічне відділення доповнилось третьою операційною, яка відповідає сучасним вимогам. «Це той напрямок, де якість наданої допомоги та підтримка життєдіяльності в екстрених випадках залежить саме від створених належних умов лікування: приміщення, устаткування і так далі. Здоров’я наших громадян – одна з головних турбот влади і суспільства».

У свою чергу, головний лікар РТМО Василь Кравченко розповів про проведені ремонтні роботи та придбане нове обладнання, подякував представникам влади, меценатам, медперсоналу за допомогу, та підкреслив, що лише спільними зусиллями можна домогтись позитивних перетворень. Відтак, з новим обладнанням, практично всі оперативні втручання, які є в арсеналі загальної хірургії, зможуть проводити лікарі відділення.

Всі присутні мали змогу оглянути оновлену операційну. Зі слів головного лікаря, тільки в цьому році виділено близько 400 тисяч гривень на закупку обладнання для лікарні. За ці кошти були закуплені гістероскоп, дерматоскоп, відсмоктувачів медичних, стерилізатора повітряного, столів для інструментів, штативів, анестезії, маніпуляційні столи та інше. Тож від сьогодні і надалі мешканці нашого краю будуть мати змогу лікуватися в сучасних комфортних умовах.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.