Заходи ДФС для майбутніх платників податків 17 та 18 травня

Нагадуємо школярам та їхнім батькам про заходи Державної фіскальної служби України та її навчальних закладів
Так, завершився І – Регіональний – тур ІІІ Всеукраїнського Інтелектуального конкурсу «Податківець майбутнього»: https://is.gd/DnmOHz
Організатор конкурсу, Університет державної фіскальної служби України, запрошує до участі учнів 9-11 класів з усіх регіонів України
Регіональний тур проводився у двох форматах (за вибором учасника): дистанційний та стаціонарний. Дистанційний, з використанням платформи Moodle відбувся з 19 квітня по 11 травня 2019 року. Стаціонарний відбувся 11 травня 2019 року на базі відокремлених структурних підрозділів Університету (у м. Вінниці, Житомирі, Кам'янець-Подільському, Львові.
ІІ тур – фінал відбудеться 17 травня 2019 року на базі Університету державної фіскальної служби України.
Нагадуємо, що для участі в конкурсі необхідно здійснити заповнення онлайн – заяви http://www.nusta.edu.ua – головна сторінка.
Національний університет ДФС відмітив роботи черкащан – учасників ІІ Всеукраїнського мистецького конкурсу «Податкова абетка», «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» Єлизавети Хільченко, Ольги Гладун та Андрія Михайлюкова. А Руськополянську ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Черкаської районної ради, де навчаються діти за активну участь у конкурсі нагороджено Дипломом університету.

На День відкритих дверей запрошує 18 травня 2019 року Університет митної справи та фінансів. О 10-00 год. усіх бажаючих дізнатися більше про навчання в університеті, спеціальності та умови вступу чекають за адресою м.Дніпро, вул. Володимира Вернадського (вулиця Дзержинського), 2/4.
В університеті працює Музей митної справи, який можна безкоштовного відвідати у зручний час.
Сайт університету: http://umsf.dp.ua/
Черкащина спрямувала до бюджетів майже 4 мільярди гривень податків
За січень – квітень п.р. від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло 3,9 млрд. грн. податків, зборів, платежів. Це на 709 млн.грн. більше, ніж відповідного періоду минулого року.
Збір до державного бюджету України становить за звітні чотири місяці понад 1,7 млрд. гривень.
Місцеві бюджети Черкаської області отримали 2,166 млрд. гривень. Поставлені міськими та районними радами завдання перевиконано, додатково надійшло 175,4 млн.грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження більші на 328 млн. гривень.
Також перераховані і одразу спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 1,66 млрд.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Додаткові надходження чотирьох місяців становлять 231 млн. гривень.
Головне управління ДФС у Черкаській області дякує платникам за сумлінне виконання зобов’язань, що є свідченням патріотизму і вкладом у розвиток нашої країни та області.
Загалом в Україні за чотири місяці 2019 року до зведеного бюджету зібрано 390 млрд.грн. Це на 13,7 відс., або на 47,1 млрд.грн. більше відповідного періоду минулого року. До державного бюджету зібрано 306,9 млрд грн., що на 11,7 відс., або на 32 млрд. гривень більше за відповідний період минулого року. До місцевих бюджетів надійшло 81,3 млрд.грн платежів, що на 22,6 відс., або на 15 млрд.грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.