Мобільний додаток для замовлення таксі HOPIN розпочинає роботу в Городищі

HOPIN TAXI – сучасний мобільний додаток для замовлення таксі через смартфон. Зараз HOPIN працює у Братиславі, Празі, Любляні, Кошице, Остраві, Києві, Чернігові, Львові та розпочинає роботу в Городищі!

Так, ми не помилились і заголовок новини правильний, саме в Городищі розпочинає роботу мобільний додаток для замовлення таксі HOPIN, який планує повністю змінити уяву про замовлення таксі та надати можливість пасажирам використовувати сучасний сервіс справді високої якості. Пасажири бачать вільні авто на карті, можуть обирати таксі, викликати найближчий, найкращий або улюблений автомобіль, і все це лише у 2 кліки на смартфоні. Оплачувати поїздки з HOPIN можна готівкою або банківською карткою.

"Ми живемо у вкрай динамічному середовищі. Зараз недостатньо просто надавати послуги доставки пасажира з місця на місце. Пасажири хочуть отримувати не просто перевезення, а й такі сучасні опції, як контроль витрат, оплата поїздки безготівковим способом, вибір та відстеження місцеположення таксі на карті. Також нам гарно відома проблема виклику таксі у невеликому місті, коли пасажиру потрібно дзвонити декільком водіям, щоб знайти вільного, а потім ще й чекати його. Ми хочемо показати городищанам сервіс справді європейського рівня, якого немає не те що у сусідніх містах, а і у Черкасах. Окрім цього, для нас важливо продемонструвати, що сервіс такого рівня може успішно працювати не лише у великих містах" – зазначив керівник HOPIN TAXI в Україні, який є одним з ініціаторів запуску додатку в Городищі.

Інтерактивна мапа і основні переваги
Основним елементом HOPIN є інтерактивна мапа, яка показує місцезнаходження пасажира та автомобілів поряд. Пасажир може переглянути інформацію про доступні таксі (ім’я водія, марка, колір, фото авто, рейтинг водія) та викликати будь-яке, або якесь певне авто, наприклад, те, яке йому більше сподобалось.

Зміни уяву про замовлення таксі
Після встановлення додатку з GooglePlay або AppStore користувачі можуть розпочати замовляти таксі всього у 2 кліки. Початкова точка, що визначається за допомогою GPS може бути змінена вручну, також може бути задана і адреса призначення. Після встановлення місця посадки та місця призначення пасажир бачить вартість поїздки. Остаточна вартість формується за допомогою таксометра, тому пасажири можуть не хвилюватись, що їх обрахують, або водій назве якусь захмарну ціну. Про приїзд таксі пасажир дізнається за допомогою відстеження руху авто на карті, або, отримавши сповіщення в додатку. Пасажири, в разі потреби, можуть зателефонувати або повідомити водія, що запізняться, уточнити деталі поїздки за допомогою чату з водієм прямо в додатку.
На даний момент у Городищі діють наступні тарифи: мінімальна вартість поїздки 40 грн. (в яку вже включено проїзд до 3 км.), далі вартість 1 км. – 7 грн. у місті, та 10 грн за містом, вартість очікування пасажира складає 1 грн. за хвилину. Все прораховується за допомогою таксометра у додатку водія.

Гарантія та надійність
Завдяки історії замовлень та системі моніторингу, пасажир володіє повною інформацією про дистанцію замовлення та може перевірити правильність остаточної нарахованої ціни за поїздку. Вартість поїздки можна оплачувати готівкою або за допомогою платіжної картки, доданої прямо в додатку. Після поїздки пасажир може оцінити водія, що сприяє постійно зростаючій якості сервісу та дозволяє додатку покращувати свою роботу.

Безпека водіїв та пасажирів
«Ми тримаємо баланс у відносинах водій-пасажир. Використовувати HOPIN безпечно, зручно та сучасно. Наші водії не мають доступу до номера телефону пасажира і не можуть їм телефонувати. Як пасажир може поставити низьку оцінку водієві, так і водій може поставити низьку оцінку пасажиру після поїздки. Кожен окремий випадок ми перевіряємо, і стараємось стати кращими, як для водіїв, так і для пасажирів.» - зазначають в HOPIN.

Додаткові можливості пошуку
Пасажири можуть замовити авто всього у 2 кліки, також, при бажанні, можна уточнити замовлення за допомогою додаткових параметрів, таких як: авто для не курців, тиша у авто, багато багажу, місце для перевезення інвалідних візків, кур’єр, або автомобіль з можливістю транспортування тварин.

Співпраця з водіями
Якщо Ви маєте власне авто, вільний час та бажання отримати додатковий заробіток, ми будемо раді бачити Вас серед наших водіїв. Детальні умови роботи та сторінка реєстрації знаходяться за посиланням - www.hopintaxi.com/uk/driver

Тому, якщо Вам потрібне таксі, радимо спробувати HOPIN.

Докладнішу інформацію та посилання для завантаження додатку можна знайти офіційному сайті HOPIN www.hopintaxi.com.ua та на сторінці у Facebook: www.facebook.com/hopinua.

Завантажити додаток: www.hopintaxi.com/appДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.