Ірина Ванникова викликає на дебати!

Шановні городищани!

Запрошую Вас узяти участь у ПУБЛІЧНИХ ДЕБАТАХ з кандидатами у народні депутати по 196-му виборчому округу з актуальних питань – стану доріг та інфраструктури, соціальних проблем (безробіття, ціни, тарифи), впровадження медичної та освітньої реформ, децентралізації (розвиток самоврядування, діяльність ОТГ).

17 липня – м. Городище, Площа Миру біля районного Палацу культури.

Тривалість дебатів – з 18.00 до 19.30.

Переконана, що саме дискусія з рівними умовами для кандидатів, з можливістю людям напряму поставити запитання, засвідчать демократичність та прозорість виборчого процесу на нашому окрузі, допоможуть зробити усвідомлений вибір на позачергових парламентських виборах 21 липня.

Шановні городищани! Прийдіть та поставте запитання кандидатам!

Чекаю на Вас у зазначеному місці та у визначений час.

З повагою, кандидат у народні депутати Ірина ВАННИКОВАДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.