Підприємці сплатили до місцевих бюджетів Черкаської області 335 млн.гривень єдиного податку

За даними профільного підрозділу головного управління ДФС у Черкаській області за спрощеною системою працюють 34632 фізичні особи – підприємці області. На першій групі перебувають 6704 підприємці, на другій – 14166. Третю групу застосовують 13762 ФОП.
За шість місяців платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 493 млн.грн. єдиного податку. У тому числі надходження фізичних осіб – підприємців становлять 335 млн.грн. або 68 відс. Частка єдиного податку фізичних осіб – підприємців у місцевих бюджетах Черкаської області становить 15 відс.
Загалом до місцевих бюджетів за півроку найшло 3309 млн.грн. платежів.

Прочитати про обрання спрощеної системи оподаткування або перехід на іншу групу єдиного податку: https://is.gd/DjiU1z

Прочитати про подання заяви для переходу на сплату єдиного податку: https://is.gd/WqGCgL

Завантажити корисну табличку про умови застосування спрощеної системи для ФОП першої – третьої групи: goo.gl/JE5RuДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.