Черкаська область спрямувала до бюджетів на 1,2 мільярди гривень податків більше

За сім місяців п.р. від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло 7,161 млрд. грн. податків, зборів, платежів. Це на 1273 млн.грн. більше, ніж за січень-липень торік.
Збір до державного бюджету України становить 3,2 млрд. гривень (+724 млн.грн. порівняно з показником минулого року).
Місцеві бюджети Черкаської області отримали майже 4 млрд. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження більші на 549 млн. гривень. Зокрема надійшло 2,4 млрд.грн. податку на доходи фізичних осіб (+408 млн.грн. порівняно з показником минулого року); 596 млн.грн. єдиного податку (+92 млн.грн.); 503,6 млн.грн. земельного податку та орендної плати за землю (+42 млн.грн.). Також платники перерахували до місцевих бюджетів 204 млн.грн. акцизного податку (+102,4 млн.грн.).
Також перераховані і одразу спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 3,034 млрд.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з відповідним періодом минулого року перераховано на 514 млн.грн. більше.
Головне управління ДФС у Черкаській області дякує платникам за сумлінне виконання зобов’язань.
Загалом в Україні надходження до зведеного бюджету за 7 місяців 2019 року перевищили минулорічні на 102,4 млрд.гривень. Податкових платежів до держбюджету зібрано у розмірі 347,1 млрд.грн. Це на 19,2% або на 56 млрд.грн перевищує минулорічний показник. До місцевих бюджетів надійшло 150,9 млрд.гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 20,7%, або на 25,9 млрд гривень.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.