Зворотній зв'язок з ДФС

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції головного управління ДФС у Черкаській області нагадує свій робочий номер телефону 33-91-27 (0472) та адресу електронної скриньки ck.szvk@sfs.gov.ua
У секторі відмітили, що головне управління ДФС у Черкаській області проводить і надалі проводитиме заходи з упередження та профілактики корупційних проявів, виявлення та ліквідації причин та умов їх існування, неухильне дотримання законодавства щодо заходів фінансового контролю відповідно вимог Закону України «Про запобігання корупції».
Від початку року проведено з працівниками ДФС 41 захід та 417 індивідуальних профілактичних бесід щодо правильності та повноти заповнення е-декларації.
З метою підвищення обізнаності працівників фіскальної служби постійно проводиться індивідуальна консультативна допомога щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства. Основні теми: фінансовий контроль, сумісництво, конфлікт інтересів, робота близьких осіб, правильність заповнення е-декларацій.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.