«Урожай» на Черкащині: результати за 6 місяців

Про піврічні підсумки операції «Урожай – 2019» поінформували у фіскальній службі області
Так, внаслідок підвищення сільськогосподарськими підприємствами рівня оплати праці відповідно зросли податки із заробітної плати.
Зокрема надійшло 366027 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), 36814,7 тис.грн. військового збору та 285819,3 тис.грн. єдиного внеску.
Лише за травень 636 сільськогосподарськизх підприємства області збільшили фонд оплати праці на 18758,4 тис.грн. На 70 відс. таке збільшення відбулося за рахунок додаткового офіційного працевлаштування 1381 осіб.
Як результат проведеної ДФС інформаційно - роз’яснювальної роботи залучено до оподаткування 2655 власників сільськогосподарської техніки, 447 з яких – власники комбайнів. Останні задекларували 25,3 млн.грн. отриманих доходів.
За півроку до бюджету надійшло 124 млн.грн. ПДФО із орендної плати за паї. Загалом за цей рік очікується 650 млн.грн. податку із орендної плати.
Також розмір орендної плати за 1 га ріллі, який минулого року більше ніж удвічі перевищував середній показник по Україні, збільшиться на Черкащині ще на 15,2 відс. до 4060 грн. за 1 га. Середній розмір орендної плати за паї по області – 9,5 відс. від нормативно – грошової оцінки земельних ділянок.
Залучено до оподаткування 15779 одноосібників, які самостійно обробляють земельні ділянки площею понад 2 га та продають надлишки власновирощеної продукції. Платники цієї категорії уже сплатили ПДФО з 164,3 млн.грн. доходів.
Перевірками сільськогосподарських підприємств донараховано до сплати до бюджету 1945 тис.грн. ПДФО, 219,8 тис.грн. військового збору та 219,8 тис.грн. єдиного внеску.

Операція «Урожай» фіскальної служби спрямована на досягнення:
1. Легалізації доходів населення та збільшення надходжень до бюджетів та страхових фондів.
2. Виявлення орних земель, які обробляються без належних документів та сплати податків.
3. Збільшення доходів сільського населення за рахунок підвищення розміру заробітної плати та орендної плати за паї.

Робота ДФС в рамках операції «Урожай» здійснюється за напрямами:
- контроль за виплатою реальної заробітної плати, виявлення та легалізація праці найманих осіб;
- контроль за виплатою орендної плати за паї та сплатою відповідних платежів до бюджету;
- контроль за декларуванням доходів одноосібниками та власниками сільгосптехніки;
- виявлення фактів незаконного використання сільгоспугідь та не за цільовим призначенням;
- боротьба із схемами ухилення від оподаткування в сільському господарстві.

Загалом в області з початку року у тому числі в рамках операції «Урожай» за результатами роботи працівників ДФС Черкаської області у складі робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення роботодавці додатково уклали понад 6770 трудових угод з найманими працівниками.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.