До відома депутатів районної ради!

У четвер 12 вересня 2019 року о 10-й годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться 31 сесія районної ради 7 скликання.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до складу президії районної ради сьомого скликання.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.04.2019 р. №29-11/7 «Про припинення Журавського начально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Городищенської районної ради Черкаської області».

3. Звіт про діяльність комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городищенської районної ради Черкаської області за 2018 рік.

4. Про хід виконання програми підтримки Редакції районного радіомовлення «Голос Городищини» з розвитку ефірного інформаційного простору Городищенського району на 2016-2020 роки.

5. Про введення посади звукорежисера до штатного розпису комунальної організації «Редакція Городищенського районного радіомовлення «Голос Городищини».

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №27-16/7 «Про районний бюджет Городищенського району на 2019 рік».

7. Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району у власність Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади громадського будинку фельдшерського пункту с. Воронівка.

8. Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району громадської будівлі та гаража по вул. Героїв Чорнобиля, 30 у власність територіальної громади міста Городище.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних утворень села Старосілля Мліївської об’єднаної територіальної громади Городищенського району Черкаської області.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних утворень села Воронівка та селища Дмитрово Вільшанської об’єднаної територіальної громади Городищенського району Черкаської області.

11. Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний період.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.