Агропідприємцям, щоб вижити, критично необхідно створювати кооперативи

Цьогорічний літній сезон яскраво продемонстрував, що навіть у сезон ціни на овочі можуть не знижуватися. Оскільки великі агрокомпанії відмовляються вирощувати овочі «борщового» набору, віддаючи перевагу технічним агрокультурам, їх появі на полицях маркетів варто завдячувати лише дрібним виробникам.

– Проте, оскільки для дрібних фермерів виробництво наразі завжди дорожче, на встановлення обґрунтованих цін «у сезон» споживачам поки не доводиться розраховувати, – констатує голова регіональної ради підприємців Олександр Турченяк. – Оскільки ж дрібні агровиробники найчастіше не можуть забезпечити умов для зберігання своєї продукції, у «несезон» полиці маркетів взагалі заполоняє імпортна цибуля і часник за «космічними» цінами. Де вихід? Оскільки про субсидування, надання пільгових кредитів та інших можливості, які може забезпечити держава, агропідприємцям поки що мріяти не доводиться, вихід – у об’єднанні у агрокооперативи і дольовому забезпеченні фінансування агросховищ, створення бази для надання членам кооперативу кредитів, забезпечення можливості для якісного вирощування продукції, яка зможе конкурувати на європейському ринку.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.