Привітали рятівників з професійним святом

Оберігати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних ситуацій завжди було благородною справою. Тож, беручи до уваги значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справі ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров'я людей, Указом Президента України 17 вересня встановлено свято - День рятівника.

Державна служба з надзвичайних ситуацій України недаремно має гасло "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Воно відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод - ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – служби 101.

Тож за традицією в цей день привітали працівників Городищенського районного сектору управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області із професійним святом представників наймужнішої професії – рятівників, людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства та життя людей від вогню і стихії.

На захід завітали депутат Черкаської обласної ради Олександр Лупашко, т.в.о першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Пащенко, заступник голови районної ради Микола Панчишин, міський голова Володимир Мирошник, за участю начальника сектору Олександра Однокоза, співробітників районного сектору, 4ДПРЧ та ветеранів пожежної служби.

Вони відзначили, що захищати Державу та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою, яку обирають тільки сміливі, сильні духом та самовіддані люди. Тому, ми впевнено довіряємо вам своє життя і безпеку, бо знаємо, що будь-яким техногенним катастрофам і стихійним лихам завжди протистоять ваш високий професіоналізм, досвід, тверда дисципліна й уміння знайти вихід з найскладніших, часом екстремальних ситуацій. В свою чергу побажали здоров'я, благополуччя, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів, та й надалі віддано і сумлінно служити обраній справі та збагачувати її кращі традиції. Нехай у наш нелегкий час вас завжди супроводжує прагнення допомогти тим, хто найбільше потребує вашої допомоги.

З нагоди професійного свята – кращим працівникам було присвоєно чергові спеціальні звання, нагороджено грамотами Городищенської районної державної адміністрації та Городищенської районної ради та оголошено подяки.
Нехай на терені мужньої професії вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах і завжди оберігає вас образ Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка є покровителем пожежників та рятувальників і надає допомогу всім, хто потрапив у біду.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.