Застерегли від небезпеки

Майже всі пожежі відбуваються з причини людського фактору. В осінньо-зимовий період основною причиною пожеж є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації несправних обігрівальних приладів та пічного опалення.
Для того, щоб попередити виникнення пожеж та загибелі на них людей, фахівці ДСНС проводять профілактично-роз’яснювальні рейди по житловим секторам.

Так, 24 вересня поточного року, з метою доведення до населення норм та правил пожежної безпеки при використанні пічного опалення співробітниками Городищенського районного сектору Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області було проведено роз`яснювальну роботу в житлових секторах міста Городище. Під час профілактичного рейду рятувальники роз`яснили мешканцям правила безпеки при користуванні опалювальними та газовими приладами, пічним опаленням та роздали тематичні листівки та пам`ятки.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.