Перемога у Всеукраїнському фестивалі "Червона рута"

Із 17 по 22 вересня в Чернівцях проходив 30-тий ювілейний конкурс Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» – «Ruta Fest» де брав участь народний аматорський колектив «Родина» районного Палацу культури ім. С.С. Гулака-Артемовського.

Колектив на фестивалі представляв Черкаську область, адже в березня 2018 року посів перше місце на обласному відбірковому етапі Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Червона рута» у номінації «український автентичний фольклор».

В Чернівцях гурт «Родина» здобув І премію лауреата Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» в номінації «гуртовий спів» у жанрі «автентичного фольклору».Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.