В Городищенському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено семінар

25 вересня на базі Городищенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання Координаційної ради з питань здійснення соціальної роботи з особами та сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, на яке були запрошені сім'ї Городищенського району, які перебувають в складних життєвих обставинах. Комісійно обговорювалися питання щодо аналізу проведених рейдів, складних життєвих ситуацій у сім'ях, виконання батьками своїх обов'язків щодо збереження життя та здоров'я дітей, ведення здорового способу життя в даних сім'ях. Визначення основних проблем та надання допомоги у розв'язанні даних проблем.

Цього ж дня на базі Центру відбувся семінар "Перша психологічна допомога в кризових ситуаціях" для керівників установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, психологів, соціальних педагогів, фахівців із соціальної роботи за участю тренера Людмили Пони Черкаського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Вчилися оцінювати кризові ситуації, виявляли базові потреби людей в кризових ситуаціях, складали алгоритм надання допомоги: перша реакція, перші слова, перші дії. Під час практичних занять проходили техніки стабілізації і відновлення.

За інформацією Городищенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молодіДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.