Черговий суд по вбивству Сергієнка

15 жовтня у Городищі відбудеться чергове судове засідання, що розглядає справу про вбивство корсунського журналіста і громадського діяча Василя Сергієнка. Початок засідання о 10.00 год.

Це перше за майже два місяці засідання суду, що вже випустив трьох з п`яти звинувачених під домашній арешт. Під вартою лишається лише кілер-рецидивист Вадим Воронков. Може бути навіть розгляд запобіжного заходу, оскільки кримінально-процесуальний кодекс дає право адвокатам у двомісячний термін ще раз звертатися за пом'якшенням запобіжного заходу.

Хотілося би бачити на засіданні побільше патріотів-націоналістів, вояків, громадських активістів. Адже убивство Сергієнка - це злочин проти кожного з нас.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.