Вийшла книга "Братство свічкарів"

Журналіст з Городища Володимир Чос видав нову книгу - художній роман "Братство свічкарів". Головні герої – Макарович, Данилович, Андрійович, Олексійович. Вони виготовляють свічки для місцевої церкви. Це люди різного віку, занять та професій. А свічки – їхнє громадське навантаження. Таємне братство існує 300 років, відколи козаки побудували тут церкву. За цей час свічкарі набули великі знання про заховані скарби, цілительство, минуле, сьогодення та навіть майбутнє. Багато разів свічкарі рятували місто і земляків від різних проблем. Хто живе у невеличкому місті напевно упізнає у персонажах своїх земляків або навіть себе. Тут знайшлося місце і для містики, і для гумору.

Читайте книгу - там усе цікаво. У Городищі придбати книгу можна в кредитній спілці "Кредит-Союз". Хто живе далеко - автор надішле "Новою Поштою" з дарчим написом. Замовлення за телефоном 097-122-52-90 Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.