Черкаська область спрямувала до бюджетів 10,6 мільярдів гривень податків

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що за десять місяців п.р. від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло 10,6 млрд. грн. податків, зборів, платежів. Це на понад 1,7 млрд. грн. більше, ніж за січень-жовтень минулого року.
Збір до державного бюджету України становить 4,7 млрд. гривень (+958 млн.грн. порівняно з показником минулого року).
Місцеві бюджети Черкаської області отримали 6 млрд. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження більші на 761 млн. гривень. Зокрема, надійшло 3,6 млрд. грн. податку на доходи фізичних осіб, 951 млн. грн. єдиного податку, 757 млн. грн. земельного податку, орендної плати за землю та 338 млн.грн. акцизного податку.
Також перераховані і одразу спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 4,3 млрд. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником десяти місяців минулого року перераховано на 698 млн.грн. більше.
Головне управління ДПС у Черкаській області дякує платникам за сумлінне виконання зобов’язань.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.