Працівників та ветеранів сільського господарства Городищини привітали з професійним святом

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам, які знають справжню ціну хлібу! Аграрний сектор економіки, тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Час породжує нові проблеми і змінює умови господарювання на землі, але він не в силі змінити багатовікову традицію працьовитості, мудрості і терпіння сільських трударів.

13 листопада в залі засідань районної державної адміністрації привітали Городищенських сільгоспвиробників з професійним днем – Днем працівників сільського господарства. На святкування були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства району. В урочистостях взяли участь тимчасово виконуюча обов’язки першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Пащенко та заступник голови районної ради Микола Панчишин, які в свою чергу зазначили, що незважаючи на виняткову складність нинішньої соціально-економічної ситуації, аграрії Городищини працюють ефективно і прозоро, сплачують податки, наповнюють казну. Значно важливо те, що займаючись важливими питаннями і проблемами, наші аграрники не забувають про «вчорашнє» та «майбутнє». Якою б не була криза, незмінною залишається істина - люди хочуть їсти, а значить сільське господарство завжди було і буде першим пріоритетом, не залежно від будь-яких зовнішніх умов.

Прийняли вітання і найщиріші побажання трударі й від начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Павла Поповича, який щиро та сердечно подякував працівникам агропромислового комплексу району за працю. Є добра традиція саме в ці дні визначати лауреата премії імені родини Симиренка. Цього року звання лауреата премії родини Симиренків із врученням диплому, посвідчення лауреата, нагрудного знаку й грошової винагороди було присвоєно Івану Жугану – голові фермерського господарства з с. Петропавлівка.

За добросовісну працю, високі показники виробництва, вагомий внесок в розвиток агропромислового комплексу Городищенського району грамотами Городищенської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено Олександра Лупашка – директора ПСП «Агрофірми «Шульц», Павла Голуба – директора ТОВ «Черкаси Дніпро Агро» с. Орловець, Віталія Бур’яна – голову фермерського господарства з с. Петропавлівка. Подяки оголошено В’ячеславу Олексійчуку – голові фермерського господарства «Сади Городищини» с. В’язівок, Олександру Каракаю – голові фермерського господарства «Пасічне» с. Журавка, Олегу Пухтію – голові фермерського господарства з с. Валява.

Нехай не переводиться селянський рід на землі Городищенській, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Тому, сердечно вітаємо всіх, хто сьогодні обирає цей нелегкий шлях хлібороба, усіх аграріїв Городищини з професійним святом. Бажаємо усім родинам достатку, злагоди в кожну домівку, міцного здоров’я, успіхів у праці в ім’я власного благополуччя і процвітання рідної України.

Пісенні дарунки у виконанні аматорів сцени районного Палацу культури ім. С.С. Гулака-Артемовського помножені на щиру вдячність городищан, стали подарунком для всіх працівників сільського господарства.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.