Обговорення формування переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Городищенського району

Пропонуємо до розгляду та обговорення перелік об’єктів інфраструктури та автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Городищенського району, на яких планується проведення ремонтних робіт у 2020 році. Сформований перелік розроблено на основі пропозицій, які надійшли від органів місцевого самоврядування та депутатів різних рівнів.

За попередніми даними ремонту підлягатиме два об’єкти в межах району з найбільш обґрунтованою потребою проведення.

Просимо активних та небайдужих людей долучитися до обговорення та висловити свою думку. Надати конкретні пропозиції з їх підтвердженням до органів виконавчої влади на місцях, з метою узгодження та визначення об’єктів, що найбільш нагально потребують проведення ремонтних робіт у 2020 році.

У строк до 10 грудня 2019 року буде проведено обговорення даного питання, за результатами якого буде прийнято рішення та сформовано переліки автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Городищенського району та аварійних штучних споруд, що підлягатимуть ремонту у 2020 році.

За матеріалами відділy містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Городищенської райдержадміністраціїДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.