Студенти завітали до вогнеборців

І знову екскурсія в стінах Городищенської пожежної частини! 28 листопада рятувальники Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області провели ще одну пізнавальну екскурсію для студентів Городищенського коледжу УНУС.

На початку зустрічі вогнеборці розповіли колегіантам про діяльність Служби порятунку та щоденну роботу, яку виконують рятувальники. Далі співробітники ДСНС продемонстрували студентам пожежні автомобілі, захисне спорядження, бойовий одяг бійців ДСНС та пожежно-технічне озброєння для гасіння пожеж та рятування людей.

Окрему увагу під час екскурсії фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій зосередили на правилах пожежної безпеки під час опалювального сезону, а також нагадали дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.