Представлено нового голову Городищенської районної державної адміністрації

30 січня городищанам представили нового голову Городищенської райдержадміністрації Ігоря Ладнова.

Відповідно до розпорядження Президента України Володимира Зеленського від 25.01.2020 року №51/2020-рп, головою Городищенської районної державної адміністрації призначено Ладнова Ігоря Володимировича.

Представити активу району нового керманича приїхав заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Лесюк. Відбулося представлення за участі начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних служб, установ та організацій, депутатського корпусу, керівників органів місцевого самоврядування та громадськості.

Новопризначений голова РДА Ігор Ладнов пообіцяв налагодити конструктивну роботу з районною та міською радами, ОТГ, керівниками установ та організацій різних форм власності, представниками громадських організацій та об’єднань, щоб забезпечити виконання усіх завдань задля належного соціально-економічного розвитку району.

Новопризначений керівник району запевнив, що добре розуміє вимоги часу і покладену на нього відповідальність, подякував за високу довіру та наголосив, що докладе усіх зусиль для успішної та злагодженої роботи усіх гілок влади на Городищині .

На завершення голова районної державної адміністрації відповів на питання, поставлені громадськістю району.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.