Прийом громадян у Валяві

Відповідно до графіку виїзних прийомів на поточний місяць, 6 лютого голова Городищенської РДА Ігор Ладнов та заступник голови Городищенської районної ради Микола Панчишин провели спільний прийом громадян у с. Валява.

Зустріч з жителями громади відбулася в приміщенні місцевої ради. Були обговорені одні з найболючіших питань. Зокрема, впровадження реформи децентралізації. Ігор Ладнов наголосив на принципах формування територіальних громад. Це законність, добровільність, історичні, географічні, економічні, соціальні чинники, які забезпечують розвиток громади. Населені пункти, які не пройдуть процедуру добровільного об’єднання, будуть функціонувати до наступних виборів. Далі громади будуть сформовані відповідно до перспективного плану Черкаської області.

Також обговорили питання ремонту доріг місцевого і державного значення. Зокрема, участок дороги Н-01 Київ-Знам’янка, від м. Корсунь-Шевченківський до м. Городище. Як зауважив Ігор Ладнов, саме ремонт цього участку дороги є пріоритетним. Загалом, зустріч була результативною, а настрої мешканців громади – позитивними.

Після прийому громадян керівники району відвідали стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян територіального центру Городищенського району. Оглянули житлові кімнати підопічних, харчоблок. З’ясували питання щодо забезпеченості установи продуктами харчування, паливом та іншими необхідними матеріалами.

Керівництво району відмітило, що турбота про літніх людей має бути пріоритетом в роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, забезпечення повної соціальної захищеності цієї категорії громадян та щоденної уваги суспільства до їх проблем. Керівництвом району були дані відповідні доручення директору територіального центру Анатолію Лисенку.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.