Робоча поїздка в селоТовста

7 лютого голова Городищенської райдержадмінітсрації Ігор Ладнов та заступник голови Городищенської районної ради Микола Панчишин з робочою поїздкою відвідали Товстівську сільську раду під головуванням сільської голови Галини Плахотньої.

Під час зустрічі сільський голова доніс думки жителів села стосовно питань завершення реформи децентралізації. Також відвідали Товстівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», навчальні класи та майстерні, ознайомилися з проблемою щодо необхідності капітального ремонту покрівлі спортивного залу даного навчального закладу, познайомилися з роботою Товстівського центру культури та дозвілля.

Керівництво району відповіло на питання працівників навчального закладу та закладу культури. Дані відповідні доручення відповідальним особам.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.