Вшанували визволителів

Друга світова війна залишила глибокий слід в історії українського народу та на сторінках літопису Городищини. 10 лютого минає 76 років відтоді, як нищівна орда окупаційних військ Німеччини полишила наші землі. Та пам’ять про події тих років жива і нині. З нагоди цієї пам’ятної дати на Пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм «Ніколи не забудемо ваш подвиг», в якому взяли участь голова Городищенської райдержадміністрації Ігор Ладнов, заступник голови районної ради Микола Панчишин, міський голова Володимир Мирошник, представники трудових колективів, громадськість.

До слова було запрошено голову райдержадміністрації Ігоря Ладнова. В своєму виступі він звернувся до ветеранів Другої світової війни та до всіх присутніх з такими словами: «Сьогодні ми відзначаємо 76 річницю визволення Городищини від фашистських загарбників. Ми вшановуємо подвиг земляків та згадуємо історію минулих днів. Жахливого руйнування пізнав наш край від фашистської окупації. Спустошуючий смерч пройшовся по його території. 76 років минуло з тих пір, як наші доблесні війська в ході стрімкого наступу звільнили городищенську землю. Ті пам’ятні дні стали символом скорботи, радощів і гордості наших земляків. Кожен клаптик землі густо политий кров’ю наших солдат і офіцерів. Подвиг, мужність та героїзм залишається та завжди буде зберігатися в пам’яті нащадків. Ми віддаємо данину глибокої шани живим і низько схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих. З кожним роком все далі й далі віддаляються від нас події тих часів. Але часу не дано стерти пам’ять загиблих у жорстокому двобої з ненависним ворогом. Дорогою ціною заплатив наш народ за мирне небо. Імена захисників та визволителів нашого краю, які загинули в жорстоких боях з ворогом сьогодні ми можемо знайти на багаточислених братських могилах та обелісках. Будемо достойні їхньої пам’яті! Річниця звільнення Городищини є днем пам’яті і днем надії! Завжди, але в цей день особливо, необхідно усвідомлювати ті події, що трагічні уроки війни не пройшли дарма. Вони стали повчальними для всіх і кожного. А людський подвиг дідів і батьків залишиться зразком для їхніх нащадків».

Після промови хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх воїнів Другої світової війни, мирних жителів, страчених нацистськими окупантами та учасників операції об’єднаних сил, які загинули за територіальну цілісність України та поклали квіти до підніжжя Пагорба Слави.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.