Відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

12 лютого в райдержадміністрації о 9.00 год відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке провів голова Городищенської райдержадміністрації Ігор Ладнов. В роботі комісії також взяли участь заступник голови Городищенської районної ради Микола Панчишин, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кириченко, начальник Городищенського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Оксана Чуй, заступник начальника Смілянської ОДПІ, начальник Городищенського відділення ГУ Державної фіскальної служби у Черкаській області Ірина Білан, директор Городищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олександр Краснюк, начальник управління фінансового управління Наталія Насідка та представники правоохоронних органів.

На порядку денному розглядалися питання, які стосувалися заборгованості зі сплати єдиного внеску та сплати пільгових пенсій юридичними особами станом на 01.01.2020р. А також заборгованості із виплати заробітної плати по цеху № 4 с. В’язівок «ЧЕРКАСИРИБГОСП», в якому, як зазначила Наталія Кириченко, заборгованість складає 442200 гривень, одна з найбільших на сьогоднішній день. На засідання також були запрошені керівники підприємств ПРАТ «ГОРОДИЩЕНСЬКЕ АТП 17147», СТОВ «ЗОЛОТА РИБКА», ФГ «РАЙДУГА», ТОВ «ТД ЯКІСНИЙ ПРОДУКТ», ФГ «АГО-ЕКО ПЛЮС», СТОВ «ХЛИСТУНІВСЬКЕ» та ПАТ «МЛІЇВСЬКИЙ ЗТО».Також обговорили різні шляхи наповнення районного бюджету: це збільшення кількості працюючих на підприємствах, легалізація робочих місць, проаналізували сплату прибуткового податку за земельні паї та своєчасне подання декларацій, сплату прибуткового податку, військовий збір з нового оподаткування одноосібників та тих доходів, які отримують люди при обробітку земельних ділянок більше 2 га.

Як підсумок, від голови Городищенської райдержадміністрації Ігоря Ладнова відповідальні особи отримали доручення і рекомендації.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.