До відома депутатів районної ради!

У пятницю, 21 лютого 2020 року о 10-й годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться 34 позачергова сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до складу президії районної ради сьомого скликання.

2. Про звіт з виконання районного бюджету Городищенського району за 2019 рік.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.02.2012 р. №12-15/VI «Про внесення змін до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна територіальної громади Городищенського району».

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 р. №32-31/7 «Про районний бюджет Городищенського району на 2020 рік».

5. Про затвердження списку присяжних Городищенського районного суду Черкаської області.

6. Про передачу комп’ютерної техніки районному фізкультурно-оздоровчому спортивному клубу «Колос» Городищенської районної ради.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних одиниць села В’язівок Вільшанської селищної ОТГ Городищенського району Черкаської області.

8. Про надання грошової допомоги Горідьку О.В., Чосу В.Г.

9. Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний період.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.