Ліцензування діяльності платників податків Черкащини підакцизною групою товарів

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що два місяці цього року видано 530 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 476 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, 384 ліцензії на провадження господарської діяльності в сфері обігу пального, у тому числі 13 на роздрібну торгівлю пальним та на зберігання пального, 371 ліцензія на право зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки).
Місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за два місяці п.р. отримали 4117 тис. грн. (+ 188,9 тис. грн. порівняно з показником січня - лютого 2019 року). Також від ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним 660,3 тис. гривень.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.