Статистика ГУ ДПС у Черкаській області: податкові перевірки, відшкодування ПДВ

Підрозділами управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Черкаській області за два місяці 2020 року проведено 36 перевірок суб'єктів господарювання. З них 13 планових документальних перевірок, 23 – позапланових в зв’язку із ліквідацією/закриттям юридичних осіб та порушеннями розрахунків у сфері ЗЕД. З найбільш поширених порушень, виявлених перевірками: проведення платниками нереальних операцій з придбання товарів або послуг, які не відбувалися (не надавалися) у обсягах, які вказані в первинних документах, в тому числі через неможливість їх реальної поставки, оскільки у постачальника немає ресурсів, необхідних для виробництва, зберігання і транспортування таких товарів; порушення порядку ведення бухгалтерського та податкового обліку; відсутність первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку та документів, пов'язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством; порушення строків розрахунків в іноземній валюті за імпортними/експортними операціями, податку на майно.
За результатами контрольно-перевірочної роботи Головним управлінням ДПС у Черкаській області донараховано порушникам законодавства до сплати до бюджету 50,5 млн. гривень.

Як поінформували в управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області за два місяці 2020 року платники Черкаської області заявили до відшкодування ПДВ в сумі 102,9 млн. гривень. Відшкодований податок грошовими коштами отримали 94 платника Черкаської області в загальній сумі 123,2 млн. гривень. У січні- лютому 2019 року відшкодовано 100 платникам 137,4 млн. гривень.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.