Інформуємо про зміни у роботі громадської приймальні Управління СБУ в Черкаській області

Через запровадження обмежувальних заходів у зав’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 повідомляємо, що громадська приймальня Управління СБ України в Черкаській області, яка знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 234, тимчасово не працюватиме.

Повідомити про правопорушення, віднесені до компетенції органів Служби безпеки України, ви, як і раніше, можете за телефоном «гарячої лінії» Управління (0472) 37 92 44, який працює цілодобово.

Для подачі звернень, заяв і документів ви можете скористатися поштою або електронною скринькою Управління usbu_chk@ssu.gov.ua.

Усі звернення, заяви чи повідомлення будуть вчасно розглянуті, відповіді надаватимуться у межах чинного законодавства та у встановлені терміни.

Задля збереження вашого здоров’я та здоров’я оточуючих просимо вас із розумінням та відповідальністю поставитися до вимушених обмежень і рекомендацій.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.