Проведено коорданаційну нараду

16 березня голова Городищенської райдержадміністрації Ігор Ладнов провів коорданаційну нараду. Присутні: заступник голови Городищенської районної ради Микола Панчишин, перший заступник міського голови Анатолій Вибрик, керівники структурних підрозділів, відділів, управлінь райдержадміністрації, представники ЗМІ.

У ході наради начальник Городищенської державної податкової інспекції Смілянського управління ГУДПС у Черкаській області Ірина Білан доповіла про декларування громадянами доходів одержаних протягом 2019 року. Голова райдержадміністрації надав доручення забезпечити максимальне декларування осіб, які отримали оподатковані доходи та з яких не були сплачені податки; продовжити співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо проведення роз’яснювальної роботи по зобов’язаннях громадян по декларуванню неоподаткованих доходів.Про методику подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування через систему електронного декларування; конфлікт інтересів: особливості врегулювання доповіла головний спеціаліст правового забезпечення, доступу до публічної інформації, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Алла Коваленко. Ігор Ладнов надав доручення: інформацію взяти до відому та до 10.04.2020 року здійснити перевірку фактів подання суб’єктами декларування щорічних декларацій; забезпечувати постійний контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, здійснювати заходи з виявлення конфлікту інтересів, сприяння його врегулюванню; інформування голови райдержадміністрації про виявлення конфлікту інтересів та заходи, вжиті для його врегулювання.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.