Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" Городищенською райдержадміністрацією забезпечено своєчасне проведення на території Городищенського району профілактичних і протиепідеміологічних заходів.

23 березня о 16.00 год очільник району Ігор Ладнов провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій розглядалося питання про визначення рівня надзвичайної ситуації на території Городищенського району, пов’язаної із підтвердженням захворювання, спричиненого коронавірусом 2019-nCoV.

Обговоривши питання, комісія вирішила епідемічну ситуацію на території Городищенського району спричинену коронавірусом 2019-nCoV згідно класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, затверджених наказом МВС України від 06.08.2018 №658, з урахуванням підпункту 1 пункту 5 Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 № 368, відповідно Державного класифікатора надзвичайних ситуацій (ДК 019:2010), затвердженого наказом Держстандарту України від 09.10.2010 №417, попередньо класифікувати, як медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру (код 20711-надзвичайна ситуація пов’язана з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей).Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.