Платникам податків Черкащини!

Шановні платники податків Черкащини, Головне управління ДПС у Черкаській області наголошує на повноту та своєчасність сплати податкових зобов'язань та єдиного внеску!
Не сплата податків призводить до формування податкового боргу.
За несвоєчасну сплату грошових зобов’язань до платників податків застосовуються відповідні штрафні санкції, а також нараховується пеня за кожен день прострочення сплати.
Звертаємо увагу, що своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту громадян.
Сплачені податки – це своєчасно виплачені пенсії, соціальні виплати, зарплати у тому числі медичним працівникам, які працюють в складних умовах боротьби з коронавірусною хворобою (COVID-19).Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.