Медсестер Городищини привітали з професійним святом

Всесвітній День медичної сестри в Україні це свято відзначається на державному рівні з 1997 року. Затверджене з ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Асоціації медичних сестер.

Із професійним святом медсестер Городищини 12 травня привітали голова Городищенської райдержадміністрації Ігор Ладнов, заступник голови Городищенської районної ради Микола Панчишин, депутат Черкаської обласної ради Олександр Лупашко, головний лікар КНП"Городищенське РТМО" Василь Кравченко та заступник головного лікаря з медичної частини КНП "Городищенський РЦПМСД" Галина Задорожна. З нагоди свята вручили грамоти і цінні подарунки. Від Олександра Лупашка отримали солодкий сюрприз. Висловили медсестрам вдячність і шану, побажали сил, здоров’я, миру і благополуччя!Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.