Щире вітання з Днем Європи!

Шановні Городищани!

Щиро вітаю вас із Днем Європи! Це свято – чергове свідчення нашого спільного прагнення до європейських цінностей, які ґрунтуються на принципах миру та єдності. Україна впевнено рухається шляхом змін: будуються сучасні лікарні та дитячі садки, реконструюються школи, ремонтуються дороги. Вголос говоримо про наші проблеми, адже прагнемо жити у взаємоповазі. Цей шлях не легкий. Але разом ми здолаємо усі труднощі.

Дякую кожному з вас за свідомий європейський вибір, за гідну, самовіддану працю на благо держави. Бажаю незламної віри, наснаги й рішучості на шляху розвитку України.

Зі святом!

З повагою, голова Городищенської районної державної адміністрації Ігор ЛАДНОВДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.