До відома депутатів районної ради!

У пятницю, 29 травня 2020 року о 10-й годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться 35 сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

1. Про програму протидії тероризму на території Городищенського району на 2020-2024 роки.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 р. №32-31/7 «Про районний бюджет Городищенського району на 2020 рік».

3. Про надання згоди на передачу пально-мастильних матеріалів сектору освіти Городищенської районної державної адміністрації.

4. Про звернення до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Черкаській області, Черкаської обласної державної адміністрації.

5. Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний період.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.