Робоча зустріч з представниками медичних закладів району напередодні святкування Дня медичного працівника

19 червня голова Городищенської райдержадміністрації Ігор Ладнов провів робочу зустріч з представниками медичних закладів району. На заході також були присутні заступник голови Городищенської районної ради Микола Панчишин, депутат Черкаської обласної ради Олександр Лупашко, міський голова Володимир Мирошник.

В ході зустрічі голова РДА подякував лікарям, медичним сестрам, фельдшерам, молодшому медичному персоналу за їх працю, професіоналізм, вміння та повсякчасну готовність прийти на допомогу.

Зі словами щирої подяки звернувся до ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, людяність, душевність та співпереживання віддали зціленню городищан. Відзначив і молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу та авторитет у пацієнтів.

Вручив квіти та подяки від голови Черкаської обласної державної адміністрації та нагородив грамотами Городищенської райдержадміністрації та Городищенської райради за багаторічну, сумлінну працю в галузі охорони здоров’я. Щиросердно побажав міцного здоров’я, успіхів у справах, наснаги, достатку, родинного тепла, миру, любові та сімейного благополуччя.

РайдержадміністраціяДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.