Держслужбовців привітали з професійним святом

Державний службовець – особлива професія, адже її представники з одного боку мають широкі повноваження, а з іншого – несуть подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Держслужбовці мають бути чесними, відповідальними людьми, від яких громадяни очікують перш за все професійності, безумовного дотримання законності, розуміння людських проблем і засобів їх вирішення.

23 червня в залі засідань райдержадміністрації відбулося урочисте привітання з нагоди відзначення Дня державної служби України. В РДА та її структурних підрозділах нині працює 66 державних службовців, серед яких – четверо осіб мають ступінь магістра державної служби. З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Ігор Ладнов. Також за сумлінну і наполегливу працю подякували ветеранам держслужби, які зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

За зразкове виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, проявлену ініціативу та творчий підхід до виконання службових завдань та з нагоди професійного свята найкращих державних службовців Городищини нагородили Почесними Грамотами та Подяками Городищенської районної державної адміністрації та Городищенської районної ради.

РайдержадміністраціяДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.