Відзначення Дня Конституції та Дня молоді

До відзначення 24 річниці Конституції України та Дня молоді у Городищенському районі проведено ряд заходів. 26 червня під час концерту-вітання «Я люблю Україну свою» нагородили дипломами, грамотами, квітами та подарунковими наборами молодь Городищини за особливі досягнення у розбудові молодіжної політики в районі. Нагороди вручали голова райдержадміністрації Ігор Ладнов, керуюча справами районної ради Оксана Сенецька та міський голова Володимир Мирошник. Захід проведено із суворим дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів.

В рамках відзначення заходів поширено на сторінках інтенет-ресурсів: інформаційну виставку «Конституція – оберіг нашої державності»; мистецьку посвяту «Конституція України в моєму житті»; історичний колаж «Конституція незалежної України: історія свободи»; відеовітання до 24 річниці Конституції України та Дня молоді. На сайті центральної районної бібліотеки ім. В. Симиренка поширено інформацію «Конституція України: історія та цікаві факти». 28 червня на площі Миру лунала добірка тематичних музичних творів.

РайдержадміністраціяДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.